I går var jeg og Karen på shopping i Beverly Hills og møtte Silje og Thea Helene. Kjempesøte jenter begge to, og det var gøy å høre noen snakke trøndersk igjen. Blir det ikke så uvant å komme tilbake til Norge! Vi spiste lunsj kjendisrestauranten Ivy i Beverly Hills. Kjempesøt restaurant og god mat.
Siden jeg allerede hadde fått en god dose Norge, skadet det ikke å få litt mer. Derfor dro vi til Moods of Norway butikken i Robertson boulevard i Beverly Hills. Men ble litt skuffet da det var en svenske som møtte oss i døren! Haha, neida. Svensker er kule, spesielt denne fyren. Han kunne fortelle oss at Kellan Lutz fra Twilight hadde vært der dagen før, og senere på dagen skulle de ha enda et kjendisbesøk.
Han inviterte oss også på en Moods of Norway Event med hjemmelaget vafler. Skulle ønske vi hadde tid til å dra, men vi endte opp med shopping istedet.
Hva syns dere om Moods of Norway?
åå vis dere hadde sett kellan lutz hadde dere vært utrooolig heldige, jeg er stor fan! <3
liker faktisk ikke klærne der :S er kanskje bare litt unvant enda!:)
Digger moods klærene, Selv om noen er litt spess
åååååh, jeg vil også :):)
Elsker bloggen din hanna
du skriver døds bra! (:
vet du hvem kjendiser ogsånt som har vert de stedene du er ?
stiliiiig
drit kule egentlig, spesiell stil, u gotta loveit!:D
Jeg liker det aller meste hos Moods Of Norway!
Har en pysj derfra, utrolig deilig! Var du der med Silje Bredesen? Kjenner dere hverandre? 
hehe, shoppingen ble viktigere brått ja
Kjempe søte bilder !
Synes noen av klære dær er utrolig kule, mens andre kan bli litt for spessiell!
Kjempefine bilder! <3
Kjenner du Ed Westwick?
Ah, misunnelig! Kos deg de siste dagene i USA da!
dyrt ;O
Haha, ja! digga moods kleda ! kjenner faktisk Simen Staalnack som lagde moods of norway !:) Han budde jo i stryn, der eg bur
Kan du lage sminkevideo ? der du ikkje har på sminke, så vise korleis og ka du tar på ?(:
kan du ikke blogge om andre ting enn LA og shopping ?
jeg elsket bloggen din før,men nå er den sååå kjedli..
Har bare lest bloggen din de siste ukene, men ble fast leser med en gang! Å du lever jo alle jenters dømmeliv, kos deg den tia du har igjen i USA du!
Heidi: aw, så hyggelig å høre! Ble jeg glad. Skal virkelig kose meg den siste uken jeg har igjen her : )
Anonym: Kjedelig? Hm, det trodde jeg virkelig ikke. For tiden er jeg i L.A, så da blir det selvfølgelig sånn at jeg blogger om det jeg opplever her. Reiser hjem til SF i dag, så da blir det ikke mer L.A og shopping. Eller, kanskje litt mer shopping ;p Hva ønsker du at jeg skal skrive om slik at bloggen blir gøy å lese da?
Har faktisk aldri vært på Moods Of Norway, selv om
vi har en butikk i Trondheim. Synes uansett det ser
ut som at de har en del kule klær, men også mye
som er litt for spesielt.
Burgeren ser diger og dritgod ut!!
elsker moods of norway! er bare litt dyrt det er det eneste!
Digger Moods of Norway! Bor for tiden også i USA, Colorado
Johannes 10:10