Problemet med å bestemme seg for og ikke sette på vekkerklokken når man legger seg, er at man sover alt for lenge. Haha. Våknet klokken 12 etter en fantastisk bra kveld på byen. Tenkte å ta dere med på en tur down memory lane, før vi skal stikke på shopping i SoHo.
Kvelden begynte med at Annette og jeg stresset som en gal for å bli ferdig med å legge sminken og finne det perfekte kjolevalg. Vanskelig å finne en fin nok kjole, når venninna de bestemmer seg for å kle seg sexy med trang, åpenrygg-kjole. Etter mye fram og tilbake dro vi til London Hotel for å feire bursdagen til ei random jente i en nydelig suite vel og merke.
Planen var egentlig å gå på Lavo, men ubesluttsomme som vi er dro ferden videre ned til meatpacking district for å dra til SL. Et av New York’s hotteste utested! Veien for å komme seg dit var lang og komplisert. Vi møtte en promotor som skulle få oss inn på SL, men først måtte vi gå til Tenjune for å møte Mike som skulle ta oss med videre til SL.
Da vi ankom Tenjune ble vi presset inn på et VIP-bord sammen med Mike. Der hadde vi ingen interesse av å stå, så vi gikk til nabobordet for å prøve lykken der. Og med litt sjarm kommer man langt, til tross for at det var en enslig dame på 40 som satt der. Hun følte vel mammainstinket komme krypende og tok godt vare på oss. Dama var i alle fall råkul.
Plutselig legger vi merke til at Mike har gått til SL uten oss, og han tok ikke telefonen da vi prøvde å ringe. Igjen må vi ta saken i egne hender og bestemmer oss for å gå til SL alene. Hele kvelden hadde folk sagt at vi ikke trengte en promotor for å komme inn, så lenge du er hot, tall and beautiful, er det null problem. Det hadde de virkelig rett i også. På SL var det i alle fall utrolig sweet! Må le litt når jeg tenker tilbake. Han ene fyren prøvde å bite meg i nakken. Eller han kom bare bort til meg, bet meg i nakken og gikk sin vei. Vondt gjorde det også!
Vi hadde i alle fall en utrolig bra kveld på SL, et utested jeg gjerne drar tilbake til. Nå skal jeg hoppe inn i ballerinaskoene og dra på shopping i SoHo. Håper alle dere har hatt ei like fin helg som jeg har hatt!
Fine bilder
du er peen!
pen du er <3
SL virka som et bra utested! Bra du koste deg
Du har mye sjarm, så ikke rart de lot deg komme inn
Hihi. Har hatt en fin helg jeg også <3
Det hørtes gøy ut
Har hatt en super kveld med kjæresten min jeg:)
så gøy! <3
Haha
Søte deg! Du passer virkelig inn i NYC!! <3 <3 <3
Lykke til på shopping, håper du finner deg noe fint! (og at du spotter noen kjendiser!! ;p )
PS: Den kjolen kledde du sinnsykt godt!
Åhh! jeg også vil!!
Haha, det er det rareste jeg har hørt. Håper du ikke får merke av bittet!

Kos deg masse, masse videre i NY
Ser ut som du har det dritt fett (: Gleder meg til jeg også har muligheten til å reise alene, hehe
herregud, du lever virkelig livet, hanna ! kan tenke meg at du har det 10 ganger kulere nå som du har fylt 21 år
kos deg videre 
Takk for kommentaren !
Du er utrolig pen selv!
Digger bloggen
Høres veldig koselig ut!
Kult!
ååh, du er peen as!
ser ut som du har det utrolig gøy, jealuos u say ? naaah ;))
Så ut som du koste deg
hahha, det bittet hørtes litt morsomt ut x)
– Malin
Så morsomt! ser ut som du har det gøy
ha en fin dag!
Du er kjempe pen!
Hvet du hvordan du hadde sett enda bedre ut? (Ikke ta d frekkt eller noe)
Om du hadde tegnet øyenbrynene dine litt lengre opp.
Elsker bloggen din btw.
fine bilder ;D
Hørtes litt sprøtt ut at han bare kom å beit deg i nakken xd
Hvor er det du har kjøpt skoene du har på bildet?
Anne lie: Skoene er kjøpt på Bianco i Trondheim : )