At the moment is this!
Alt jeg skal kunne ligger organisert strødd utover stuegulvet mens jeg ligger i midten med beina opp mot spisebordet og terper begreper høyt til meg selv. Haha, ganske spesi. Det eneste jeg gleder meg til nå er telefondaten med kjæresten i kveld og at eksamen er ferdig om 2 dager! Iih, blir litt nervøs bare av tanken!
Uansett, ha en fin søndag alle sammen!
15 kommentarer
Stakkars deg , lykke til på eksamen.!
lykke til på eksamen
Lykke til!
lykke til
er ikke misunnelig på deg for å si det sånn, glad jeg har friår
hehe.. LYKKE TIL 
Lykke til! <3
Flinka! Masse lykke til
Du er veldig flink!!! Lykke til! <3
Masse lykke til på eksamen! Dette går bra!
Hei
Ønsker virkelig å bli medisinstudent, men kan du legge ut noen av notatarkene slik at jeg kan se litt hvordan stoffet er? Hadde hjulpet MYE på motivasjonen
Pliiiiise 
PS: Til lykke med dagen : )
sv: Nå må du huske at jeg blogger for min egen del og ikke for leserne mine, så da trenger jeg ikke pumpe ut to innlegg om dagen.
Så lenge jeg ikke føler at jeg har noe å skrive om, så gidder jeg heller ikke stresse med å finne noe svada å slenge ut, som du og resten av rosabloggerne.
Og ja, røyk er ikke bra for deg, og du er forferdelig dårlig til å se et overdrevent sarkastisk innlegg når du ser det. Du må bli bedre på dette.
Har du eksamen på onsdag? Har tentamen da, jeg : )
Og btw. kan du vise leiligheten din en dag? Gjerne på video, har veldig lyst å se den!
Hvorfor svarer du aldri på spørsmål? Er som å stille spørsmål til en vegg
Ops, glemte det, du svarer vell ikke nå heller
Haha.
Ti hi, visste det :p Sorry, men blir bare litt småirritert, you know I love you
Men please da, kan du ikke svare på spørsmål i hvertfall av og til? Er ikke meningen å være sutrete, er bare veldig engasjert :p
<3: Jeg bruker som regel å svare. Men i det siste så har jeg bare hatt fokus på eksamen, så da har jeg ikke fått til å svart. Og de to dagene med fri har gått med til å være sosial igjen. Men nå skal jeg sette meg ned å prioritere kommentarer og spørsmål resten av kvelden :)
Hva mener du forresten med å legge ut notatarkene? :)